Rozwiązanie umowy dochodzenia roszczeń odszkodowawczych

Przy wyborze firmy odszkodowawczej, której powierzamy prowadzenie naszej sprawy często decydujemy pochopnie, pod wpływem emocji. Dostaliśmy wizytówkę, a może ktoś zapukał do drzwi, czy jak to się mówi „obiecał gruszki na wierzbie”, a po jakimś czasie, po kilkukrotnym przeczytaniu umowy okazuje się, że to wszystko nie jest takie kolorowe, jak nam mówiono.

Czy umowę z firmą odszkodowawczą możemy rozwiązać?

Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca: tak, możemy. Zazwyczaj w sprawach odszkodowawczych w umowach firmy umawiają się na wynagrodzenie stanowiące procent od sumy uzyskanej. Zdarzają się jednak sytuacje, iż klient wypowie umowę łączącą go z firmą odszkodowawczą zanim firma cokolwiek zrobiła, a ona za jakiś czas domaga się zapłaty określonej sumy z uwagi na wykonanie przez siebie czynności.

Warto wtedy udać się do nas, do Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Dziedzic Kowalski Kornasiewicz i Partnerzy, która zagwarantuje Państwu profesjonalne podejście do sprawy.  Dokonana bezpłatnej analizy umowy, a po rozmowie z naszym prawnikiem to Państwo na spokojnie, bez pośpiechu podejmiecie decyzję, co do dalszych kroków.

 

Nasza Kancelaria gwarantuje najwyższą jakość usług, powierz sprawę profesjonalistom!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *