Rozwiązanie umowy dochodzenia roszczeń odszkodowawczych

Przy wyborze firmy odszkodowawczej, której powierzamy prowadzenie naszej sprawy często decydujemy pochopnie, pod wpływem emocji. Dostaliśmy wizytówkę, a może ktoś zapukał do drzwi, czy jak to się mówi „obiecał gruszki na wierzbie”, a po jakimś czasie, po kilkukrotnym przeczytaniu umowy okazuje się, że to wszystko nie jest takie kolorowe, jak nam mówiono.

Czy umowę z firmą odszkodowawczą możemy rozwiązać?

Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca: tak, możemy. Zazwyczaj w sprawach odszkodowawczych w umowach firmy umawiają się na wynagrodzenie stanowiące procent od sumy uzyskanej. Zdarzają się jednak sytuacje, iż klient wypowie umowę łączącą go z firmą odszkodowawczą zanim firma cokolwiek zrobiła, a ona za jakiś czas domaga się zapłaty określonej sumy z uwagi na wykonanie przez siebie czynności.

Warto wtedy udać się do nas, do Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Dziedzic Kowalski Kornasiewicz i Partnerzy, która zagwarantuje Państwu profesjonalne podejście do sprawy.  Dokonana bezpłatnej analizy umowy, a po rozmowie z naszym prawnikiem to Państwo na spokojnie, bez pośpiechu podejmiecie decyzję, co do dalszych kroków.

 

Nasza Kancelaria gwarantuje najwyższą jakość usług, powierz sprawę profesjonalistom!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *